G2RV-SL500-AC230 - OMRON
  • PL
  • EN
Tel. (+48) 56 682 81 91,
Cena OMRON G2RV-SL500-AC230
(naprawa, nowy, odnowiony)
Nr katalogowy Nowy SURPLUS Odnowiony Naprawa Dostępność
G2RV-SL500-AC230
OMRON
POWER RELAY, SPDT, 230VAC, 6A, PLUG IN; RELAY TYPE:GENERAL PURPOSE; COIL VOLTAGE VAC NOM:230V; CONTACT CURRENT MAX:6A; CONTACT VOLTAGE AC NOM:250V; CO