G6B2114P1USDC24 - OMRON
  • PL
  • EN
Tel. (+48) 56 682 81 91,
Cena OMRON G6B2114P1USDC24
(naprawa, nowy, odnowiony)
Nr katalogowy Nowy SURPLUS Odnowiony Naprawa Dostępność
G6B2114P1USDC24
OMRON
POWER RELAY SPST-NO/NC 24VDC 5A PC BOARD; RELAY TYPE:GENERAL PURPOSE; COIL VOLTAGE VDC NOM:24V; CONTACT CURRENT MAX:5A; CONTACT VOLTAGE AC NOM:250V; C