G6RL1A4ASIDC12 - OMRON
  • PL
  • EN
Tel. (+48) 56 682 81 91,
Cena OMRON G6RL1A4ASIDC12
(naprawa, nowy, odnowiony)
Nr katalogowy Nowy SURPLUS Odnowiony Naprawa Dostępność
G6RL1A4ASIDC12
OMRON
POWER RELAY SPST-NO 12VDC, 10A, PC BOARD; RELAY TYPE:MINIATURE; COIL VOLTAGE VDC NOM:12V; CONTACT CURRENT MAX:10A; CONTACT VOLTAGE AC NOM:250V; CONTAC