G8P1C4PDC12 - OMRON
  • PL
  • EN
Tel. (+48) 56 682 81 91,
Cena OMRON G8P1C4PDC12
(naprawa, nowy, odnowiony)
Nr katalogowy Nowy SURPLUS Odnowiony Naprawa Dostępność
G8P1C4PDC12
OMRON
AUTOMOTIVE RELAY, SPDT, 12VDC, 20A; COIL VOLTAGE VDC NOM:12V; CONTACT CURRENT MAX:20A; CONTACT VOLTAGE AC NOM:250V; CONTACT VOLTAGE DC NOM:28V; COIL R